Taconova na svetovom veľtrhu sanitárnej techniky ISH 2023

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


StavbaTechnológie

Taconova na svetovom veľtrhu sanitárnej techniky ISH 2023

Svetovy veľtrh sanitárnej techniky vo Frankfurte nad Mohanom 2023

Na poprednom svetovom veľtrhu sanitárnej techniky vo Frankfurte nad Mohanom výrobcovia predvedú svoje najnovšie výrobky a ponúknu dodávateľom, architektom, projektantom a staviteľom možnosť vymeniť si osobné skúsenosti. Spoločnosť Taconova tu predstaví najdôležitejšie technologické riešenia pre inteligentné budovy z rôznych produktových oblastí. Od 13. do 17. marca si budú môcť návštevníci veľtrhu v stánku C44 v hale 9 naživo pozrieť novinky v oblasti armatúrnej techniky, čerpadlovej techniky, plošného vykurovania a hydraulického vyvažovania. Kľúčové novinky spoločnosti Taconova sa tento rok týkajú systémovej techniky, kde treba vyzdvihnúť priestorovo mimoriadne úsporné bytové odovzdávacie stanice, stanice na prípravu čerstvej teplej vody, zásobníkové nabíjacie stanice a skupinu čerpadiel pre solárnu termiku.

 

 

Komplexné riešenia sú v sektore stavebných technológií žiadanejšie ako kedykoľvek predtým. Odovzdávacie stanice Taconova pripravené na okamžité zapojenie sú sofistikované produkty, ktoré zjednodušujú plánovanie a inštaláciu systému. Zaručujú spoľahlivú prevádzku, minimalizujú údržbu a optimalizujú náklady na energiu. Na tohtoročnom veľtrhu ISH sa návštevníci stánku spoločnosti Taconova môžu zoznámiť so zaujímavými novinkami a vylepšeniami existujúceho portfólia systémových technológií, rovnako ako s novými službami, ktoré projektantom a remeselníkom výrazne uľahčujú každodennú prácu.

Spoločnosť tu okrem iného predstaví novú, obzvlášť efektívnu cirkulačnú stanicu a poskytne náhľad na novú bytovú odovzdávaciu stanicu. Ako prvé plne elektronické hybridné zariadenie s rozhraním pre integráciu do systému automatizácie budov ponúka táto stanica s veľmi malou montážnou hĺbkou a inteligentnými funkciami množstvo výhod a zároveň zaisťuje lepšiu hygienu pitnej vody a vyšší komfort.

Systémy pre výrazne vyšší komfort

Spoločnosť Taconova zlepšila svoje výrobky a služby najmä v oblasti prípravy čerstvej teplej vody. Vďaka novému systému “TN Comfort System” a koncepcii “Plan – Tech – Care” uľahčuje zákazníkom každodennú prácu od plánovania cez inštaláciu až po popredajný servis. Nové systémové riešenia sa vyznačujú úsporou miesta, vysokou energetickou účinnosťou, hygienou a pohodlnou obsluhou.

Okrem toho možno jednotky jednoducho a pohodlne integrovať do systému správy budov s diaľkovou údržbou a optimalizáciou. Výhody nového “TN Comfort System” a inovatívne riešenia predvedú a vysvetlia návštevníkom veľtrhu špecialisti spoločnosti Taconova.

Taconova na veľtrhu ISH 2023
V hale 9, stánok C44, budú môcť návštevníci veľtrhu ISH 2023 naživo vidieť najnovšie inovácie a ďalší vývoj spoločnosti Taconova v oblasti armatúrnej techniky, čerpadlovej techniky, plošného vykurovania, hydraulického vyvažovania a systémovej techniky.

Široký sortiment vysokoúčinných čerpadiel

Taconova bude vo Frankfurte prezentovať aj široký sortiment obehových čerpadiel a cirkulačných čerpadiel. Švajčiarska spoločnosť ponúka optimálne riešenia pre všetky aplikácie, od vykurovania cez solárnu termiku až po cirkuláciu teplej vody. Výrobky sa vyznačujú inteligentnými funkciami a vysokou energetickou účinnosťou.

Výkonné mokrobežné cirkulačné čerpadlo TacoFlow3 GenS patrí k najmenším na trhu, takže je ideálne na inštaláciu v rôznych systémoch. Napriek svojim kompaktným rozmerom zaujme dopravnou výškou až 8,5 metra. Sesterská spoločnosť Taco Italia tiež predstaví širokú škálu zákaznícky špecifických a vysoko kvalitných OEM riešení v oblasti čerpacej techniky.

Návštevníci stánku si budú môcť pozrieť aj osvedčené produkty hydraulického vyvažovania, ktoré zaručujú optimálnu distribúciu tepla podľa aktuálnej potreby, a tým šetria náklady na energiu. V oblasti armatúrnej techniky a plošného vykurovania predstaví spoločnosť Taconova vysokokvalitné riešenia pre všetky typy budov – od rodinných domov až po bytové domy.

Galéria

Všetkých zákazníkov a záujemcov pozývame, aby si nové výrobky pozreli naživo na veľtrhu, kde im budú k dispozícii taktiež špecialisti spoločnosti Taconova.

Termíny si môžu pohodlne dohodnúť online, kde zároveň získajú poukaz na bezplatný vstup na veľtrh.

Taconova logo

Foto: Taconova Group AG
Titulná foto a galéria: messefrankfurt.com
www.taconova.com

>> Zariaďte si kúpeľňu podľa svojich
predstáv Tu alebo nižšie <<

 

 

Komentáre