Tieto moderné vychytávky by nemali chýbať ani vo vašej domácnosti

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


InteriérSpotrebiče

Tieto moderné vychytávky by nemali chýbať ani vo vašej domácnosti

Moderný soundbar moderne vychytavky a technologie do domacnosti

Moderné technológie nám v mnohom uľahčujú a spríjemňujú každodenný život. Nie je to však len o upratovaní, ale aj o bezpečnosti a zážitkoch. Prinášame vám tipy na moderné vychytávky do domácnosti, ktoré by nemali chýbať ani v tej vašej.

Nechajte vysávanie a kosenie na robota

Špineniu podlahy sa jednoducho zabrániť nedá. Komu sa však chce každý deň vysávať? Riešením je robotický vysávač. Moderné robotické vysávače dokážu spoľahlivo detekovať okolité prekážky alebo im môžete vytvoriť špecifické hranice pomocou aplikácie na smartfóne. Mnohé modely podporujú aj mopovanie, takže vás zbavia aj odolnejších nečistôt.

 

 

V prípade, že vašou obľúbenou sobotňajšou aktivitou nie je kosenie trávnika, pomôže vám umelá inteligencia. Robotické kosačky spravia prácu za vás a vy sa tak môžete venovať rodine či koníčkom. Priebeh kosenia je možné sledovať pomocou Wi-Fi a vďaka ultrazvukovým senzorom sa tieto prístroje dokážu dokonale orientovať v priestore.

Biele elektro a smart spotrebiče do každej domácnosti

Robotický vysávač moderne vychytavky a technologie do domacnosti

Základom smart spotrebičov je ich integrované pripojenie na internet. Vďaka nemu môžete ich funkcie ovládať prakticky odkiaľkoľvek. Sledovať môžete aj priebeh ich aktuálnej práce. Niektoré typy spotrebičov dokonca dokážu komunikovať aj medzi sebou. Napríklad smart odsávač pár sa automaticky spustí, keď začnete variť a svoj výkon reguluje podľa vyparovania z varnej dosky.

Vedeli ste, že…
… smart rúry ponúkajú aj živý kamerový prenos, ktorý je dostupný cez Wi-Fi?

Užite si obľúbené trháky so soundbarom

Moderné vychytávky do obývačky sa týkajú predovšetkým videa a audia. V dnešnej dobe sa soundbary tešia veľkej obľube z viacerých dôvodov.

Sú nenápadné, ponúkajú vysoký výkon a väčšina modelov ponúka široké možnosti pripojenia od HDMI cez USB až po Bluetooth. Pre náročných sú k dispozícii konfigurácie 5.1, ktoré vytvoria z vašej obývačky ozajstnú kinosálu.

Nájdite aj vy moderné vychytávky do domu, ktoré vám spríjemnia čas strávený doma. Vďaka robotickému upratovaniu si užijete viac oddychu a vďaka moderným audio doplnkom zažijete nezabudnuteľnú dynamiku obľúbených filmov aj z pohodlia vašej obývačky.

Foto: Pexels, Unsplash
Redakcia

>> Spomínané produkty
za dobrú cenu TU alebo nižšie <<

 

Komentáre