Tieto predmety by nemali chýbať v žiadnej spálni. Máte ich všetky?

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


InteriérNovinkySpálne

Tieto predmety by nemali chýbať v žiadnej spálni. Máte ich všetky?

Tieto predmety by nemali chýbať v žiadnej spálni

Spálňa je pre každého z nás útočiskom a miestom oddychu od ruchu sveta. Väčšina z nás čerpá v spálni energiu na každý deň. Práve preto je dôležité, aby v spálni bolo všetko dobre vybavená a zariadená. Dnes sme si pre vás pripravili stručného poradcu, ktorý vás prevedie štyrmi tipmi, vďaka ktorým bude vaša spálňa príjemná a pohodlná.

 

 

Dostatočne veľká posteľ s pohodlným matracom

Na to, aby ste sa v posteli dobre vyspali, musí mať správne rozmery. To, pre koho je vhodné jedno a dvojlôžko, snáď nemusíme nikomu vysvetľovať. Kvalitu spánku ovplyvňuje aj matrac a jeho zloženie. Medzi dnešnými sendvičovými matracmi si nájde favorita každý a keďže je ponuka taká široká, môže byť výber na prvý pohľad náročnejší.

Rada:
Ak s výberom matraca nebudete vedieť rady, nazrite do nášho pomocníka pred jeho kúpou.

Stojace lampy alebo lampičky na nočný stolík

 

Stojace lampy alebo lampičky na nočný stolík

Osvetlenie dáva miestnostiam dostatok svetla pre každodenné aktivity. Častou chybou pri jeho výbere je zanedbanie vrstvenia. Okrem stropného svetla by vo vašej spálni nemali chýbať ani menšie zdroje svetla. Ak to priestor dovolí, do rohu miestnosti môžete umiestniť väčšiu stojacu lampu s unikátnym dizajnom. Vďaka tomu bude zároveň večerná atmosféra v spálni o niečo útulnejšia, príjemnejšia a často aj romantickejšia.

Doplnky pre tú správnu atmosféru

Hlavným tvorcom atmosféry v spálni je samozrejme posteľ s vankúšmi, prikrývkami a dekami. Okrem toho môžete siahnuť aj po ďalších predmetoch, ktoré v spálni zároveň navodia dojem luxusu a jedinečnosti. Siahnuť môžete po rastlinách, stojacich dekoráciách alebo unikátnych rámovaných moderným obrazoch.

Moderné rámy a umelecké diela nájdete v Galérii Ave

Vankúše a deky na leňošenie

 

Vankúše a deky na leňošenie

Ako sme už viackrát spomenuli, spálňa je miestom oddychu a pohodlia. Aby ste sa v posteli mohli dokonalo uvoľniť bez ohľadu na časť dňa, vo vašej spálni by nemali chýbať menšie dekoračné vankúše a deky. Vďaka nim nájdete dokonalú polohu, v ktorej načerpáte dostatok síl na ďalšie výzvy.

Naplňte svoju spálňu pohodlnou atmosférou, vďaka ktorej v nej každú noc načerpáte dostatok síl na ďalšie dni. Vyberte si dostatočne veľkú posteľ s pohodlným matracom, čítajte si pred spaním pri lampe na nočnom stolíku a počas voľnej chvíľky behom dňa sa ponorte do mäkučkého objatia vankúšov a deky. Nezabudnite ani na umelecké diela a moderné rámy z dielne Galéria Ave. Vytvorte zo svojej spálne obľúbenú miestnosť domácnosti.

Zdroj foto: Unsplash
Text: Redakcia

Galeria AVE logo

>> Všetko pre vašu
spálňu nájdete TU <<

 

Komentáre (2)

  1. Dobrý deň,
    veľká posteľ je úplný základ.
    My sme minule kupovali novú posteľ a poviem vám zohnať veľkú manželskú posteľ nie je teraz také ľahké 😭

Komentáre