Weber – to sú grily do mesta aj záhrady

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


ExteriérZáhrada

Weber – to sú grily do mesta aj záhrady

Weber – to sú grily do mesta aj záhrady

Pravidelnému grilovaniu sa oddáva každý šiesty Slovák a až tretina z nás si grilovačku dopraje aspoň raz za sezónu. Gril je jedna z tých vecí, pri ktorých sa oplatí pred kúpou dobre si rozmyslieť, do čoho ísť. Lacné riešenia totiž aj tu neraz ponúkajú kvalitu na jednu sezónu. Aké grily si vybrať?

 

 

Ak si vyberiete lacný gril, veríme, že pre vás grilovačka znamená len raz či dvakrát do roka opiecť si pár klobások s tým rizikom, že vám gril do budúcej sezóny môže zhrdzavieť alebo sa pri menej ohľaduplnej manipulácii jednoducho rozpadne. Ozajstná grilovačka však príjemnú spoločnosť spája s gastronomickými zážitkami a na to už treba poriadny gril. Na modernom grile už pripravíte celé menu, dokonca môžete grilovať a pritom trebárs chystať čerstvý šalát, polievať záhradu alebo zabávať rodinu bez starostí o váš grilujúci sa steak.

Najpredávanejšie plynové grily Weber Genesis® a Spirit® spájajú technológiu Weber Connectä so špičkovou grilovacou technikou. Každý z týchto inteligentných grilov je výsledkom viac než  70-ročného vývoja grilov a príslušenstva odborníkmi ikonickej značky Weber. Majú nenáročné ovládanie, vďaka čomu viete pripraviť jedlo presne podľa vašich preferencií. S Weberom dokonca varíte cez mobil, pretože v aplikácii Weber Connect si presne nastavíte všetky parametre a mobil vás upozorní, kedy je jedlo hotové.

Z grilu raňajky, obed aj večera

Z grilu raňajky, obed aj večera

Majitelia grilov Weber vám potvrdia, že ich investícia sa im oplatila nielen v podobe odolného a pevného grilu z kvalitných materiálov. Ikonické je aj príslušenstvo grilov Weber. Spomenieme  napríklad tohtoročné novinky: obojstrannú grilovaciu mriežku, pizza kameň na pizzu a placky či rotisseriu, v ktorej pripravíte na grile trebárs hranolky, chrumkavú zeleninu či dokonca pukance.

Weber tip na teplotu masa

LUMIN je výhra

Ak nemáte záhradu či terasu, s elektrickým grilom nemusíte po grilovačke iba túžiť. Elegantný, priestorovo efektívny LUMIN je ideálny pre menšie vonkajšie plochy a tam, kde nie je možné grilovať na drevenom uhlí a plyne. Zahriaty je za 15 minút a počas toho vám trebárs rozmrazí mäso. Pokrmy dokáže grilovať aj dusiť na pare a dokonca ich aj dlho udrží teplé. Navyše je nenáročný na obsluhu aj na skladovanie. Všetky skvelé grily a ešte viac nájdete na www.weber.com/sk.

Foto: Weber
Text: Weber

>> Dokonalé príbory
ku stolovaniu TU <<

 

 

Komentáre (1)

  1. Dobry deň,
    grilovanie mám veľmi rada. Vždy na začiatku leta sa teším keď začneme s rodinou a priateľmi grilovať.
    A dobrý gril je určite základ, takže kúpa správne grilu je nevihnutná.

Komentáre