Zútulnite svoj domov: Jesenná výzdoba trikrát inak

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


Interiér

Zútulnite svoj domov: Jesenná výzdoba trikrát inak

Zútulnite svoj domov jesenná výzdoba trikrát inak

Všade okolo sa to len tak hmýri nádhernými farbami. Jesenné lístie zdobí záhrady aj ulice, ktoré sa pod farebnou prikrývkou celkom zmenili. Kým prídu prvé zimné dni a farby jesene vystrieda sneh, privítajte jeseň aj u vás doma a zahaľte interiér do útulných a hrejivých farieb. Jesenná výzdoba vás očarí. Ako na to?

1. V hlavnej úlohe príroda

Milujete minimalistické a zároveň originálne dekorácie? V tom prípade stavte na prírodnú výzdobu, ktorú si môžete vyrobiť vlastnoručne.

Skvelé je, že dekorácie z lístia, šišiek, gaštanov alebo šípok nebudú prispievať k znečisťovaniu životného prostredia – keď príde čas na zimnú výzdobu, ozdôbky jednoducho vrátite späť do prírody, kde sa rozložia.

Drobnosti ktore vas zahreju sipky

Malá inšpirácia:

– Jesenné lístie vložte do vázičky alebo ho zaveste na policu či krb.
– Šišky, tekvice a gaštany poukladajte do misky alebo na tácku a položte na stôl či poličku.
– Vyrobte si vlastný jesenný veniec z ihličia, lístia a iných prírodných pokladov.

 

2. Drobnosti, ktoré vás zahrejú

Možno ste si mysleli, že jesenná výzdoba musí byť naozaj výrazná. Veľký omyl!

Ak chcete obliecť svoj interiér do jesenného šatu a vytvoriť si doma útulnú atmosféru, začnite drobnosťami. Základom sú práve sviečky, maličké svetielka, zopár menších ozdôbok či dekorácií – tieto, na prvý pohľad maličkosti, vytvárajú celkový dojem.

Hrajte sa s farbami hneda smaragdova bordova ci oranzova

3. Hrajte sa s farbami

Ako sme povedali hneď v úvode, k jeseni neodmysliteľne patria farby. Vymeňte letné farby za hnedú, smaragdovú, bordovú či oranžovú a oblečte do nich váš interiér.

Obliečky na vankúše, deku v obývačke či obrus oblečte do jesenných farieb a uvidíte, že váš domov sa razom celkom zmení. Trendom jesene 2021 je okrem sivej a žltej, ktoré sa stali farbami roka, aj petrolejovo modrá, ktorá nádherne vynikne napríklad v škandinávskom interiéri.

Foto: Pexels
Redakcia

>> Vhodné bytové doplnky
za dobrú cenu nájdete TU <<

 

Komentáre