Netradičné obklady zmenia váš interiér na nepoznanie

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


Obklady a dlažbyZdravé bývanie

Netradičné obklady zmenia váš interiér na nepoznanie

Netradičné obklady zmenia váš interiér

Hľadáte spôsob, ako dodať interiéru šmrnc, oživiť nudnú kúpeľňu alebo vdýchnuť nový život kuchyni? Skvelým riešením sú moderné obklady na stenu, ktoré okamžite zmenia každý interiér. Či už to budú obklady do kuchyne, alebo kúpeľné obklady, stavte na originalitu a využite každú obkladačku na maximum.  

Moderné obklady do kúpeľne

Ak túžite po elegantnej a štýlovej kúpeľni, zabudnite na klasické biele obkladačky a vyskúšajte niečo celkom nové. V modernej kúpeľni sa budú perfektne vynímať kamenné obklady. V interiéri ladenom do prírodného dizajnu môžete zasa použiť drevené fasádne obklady.

Náš TIP:
Nebojte sa ani tehlových vzorov. Klasická červená tehla je štýlová a nadčasová.

Ak máte obavy, že vo vlhkej kúpeľni by sa drevený obklad zničil, stavte na keramické či gresové obklady z imitácie dreva. Na trhu nájdete množstvo farebných tónov aj štruktúr, takže vaša kúpeľňa bude ako z katalógu.

Obklady do kúpeľne

Stále obľúbenejší je industriálny štýl, ktorý sa vyznačuje použitím surových materiálov. Do takejto kúpeľne sa hodia kachličky s tehlovým motívom, ale aj výrazný betónový obklad. Pohrať sa môžete aj so špárami – nebojte sa vymeniť bielu za čiernu.

 

 

Trendy obklady do kuchyne

Zabudnite na nudný kuchynský kút, v ktorom vás nebaví variť. Vytvorte si z kuchyne štýlové miesto, v ktorom sa budete cítiť ako v luxusnej reštaurácii. Široká ponuka kuchynských obkladačiek od výmyslu sveta vám otvára nekonečné možnosti.

Obklady do kuchyne

Do modernej minimalistickej kuchyne môžete použiť biele obkladačky s geometrickými vzormi, alebo tmavé obkladačky s plastickou štruktúrou. Tie budú vyzerať skvelo v kombinácii so zlatými či medenými doplnkami.

Hľadáte cenovo dostupnejšie riešenie?
Vyskúšajte samolepiace obklady na stenu, ktoré chránia okolie sporáku, jednoducho sa umývajú a vyzerajú luxusne.

Milovníci romantiky, vintage či vidieckeho štýlu môžu staviť na dekoračný obklad v motívom kameňa či tehly, ktorý kuchyni dodá tú pravú atmosféru.

Trendom aktuálnej sezóny je florálny štýl, ktorý si nájde miesto aj vo vašej kuchyni. Kachličky s kvetinovými motívom, farebné obkladačky či dokonca stena z machu – to všetko oživí vašu kuchyňu aj kúpeľňu.

Foto: Unsplash
Redakcia

>> Zariaďte si kúpelňu snov
za dobrú cenu TU alebo nižšie <<

 

Komentáre