Biele steny sú nuda. Originálnymi doplnkami oživíte každý interiér.

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


Interiér

Biele steny sú nuda. Originálnymi doplnkami oživíte každý interiér.

Originálnymi doplnkami oživíte každý interiér

Dajte zbohom nude vo vašom interiéri a oživte ho originálnymi doplnkami. Prázdne steny priam volajú po obrazoch, zrkadlách či netradičných dekoráciách. Inšpirujte sa našimi tipmi a vdýchnite vášmu interiéru celkom novú atmosféru.

Hoci je minimalistický interiér horúcim trendom už niekoľko rokov, nie každému vyhovujú holé steny. Nástenné dekorácie dokážu oživiť každý interiér a ak ich budete vyberať s citom, nemusíte sa obávať, že by bol výsledok rušivý a váš interiér pôsobil chaoticky.

 

 

Jedinečná galéria vo vašej obývačke

Skvelým spôsobom, ako elegantne a zároveň originálne spestriť vaše bývanie, je súkromná galéria priamo nad vaším gaučom či jedálenským stolom. Či už si na stenu zavesíte diela obľúbených umelcov, alebo vlastnoručne maľované obrazy na plátne, vždy dbajte na kvalitné rámovanie.

Plagáty s motivačnými citátmi či rodinné fotografie. Zarámujte si predmety, ktoré vnesú do vášho bývania príjemnú atmosféru a štýlovo zaplnia prázdne steny.

Štýlový rám obraz nielen chráni, ale predovšetkým dotvára celkový efekt. Ak sa rozhodnete zavesiť na stenu vaše vlastné obrazy či plagáty, vďaka luxusnému rámovaniu vytvoríte aj z nenápadného plátna pútavé umelecké dielo, ktoré vám budú závidieť aj návštevy.

Dielo na stenu rámovanie Bratislava

Obrazy ako doplnok

Obľúbení umelci obrazy a ramy na stenu

Dres či zbierka známok? Prečo nie, rámovanie originálnymi doplnkami

Okrem obrazov si však môžete zavesiť na stenu aj netradičnejšie predmety. Možno ste už na stene videli bicykel či gitaru. Napadlo vám však niekedy, že vďaka rámovaniu si môžete vaše steny ozdobiť aj spomienkovými predmetmi či zbierkou, na ktorú ste hrdí? Takýmto spôsobom oživíte interiér vo vašej domácnosti či práci.

> Chcem si nechať zarámovať svoju spomienku. <<

Nechajte si zarámovať podpísaný dres obľúbeného športovca, zbierku známok, ktorá vám pripomína detstvo, usušený kvet či obrázok, ktorý namaľovalo vaše dieťa. Dávne spomienky predsa nepatria do pivnice.

Je len na vás, čo si dáte zarámovať. Majiteľ známeho ateliéru Galéria AVE už rámoval skutočne kadečo – od športových dresov či krojov až po staré kuchárske knihy po starých rodičoch. Kým v zahraničí je tento trend na výslní, na Slovensku sa ešte len dostáva do povedomia. Držte krok s dobou a vytvorte si z vášho interiéru jedinečné miesto.

Nechajte si vyrobiť rám na mieru od skúsených profesionálov, ktorý dokonalo splynie s vaším interiérom. V Galéria AVE si môžete nechať zarámovať vlastné obrazy či iné predmety, no taktiež si tu môžete zakúpiť diela známych umelcov.

atelier viki a galeria ave logo

Foto: Unsplash, Galeria AVE
Redakcia

Viac na www.galeriaave.sk

Galéria

>> Bytové doplnky a dekorácie
do domu a bytu TU alebo nižšie <<

 

Komentáre (1)

  1. Úplne súhlasím! Rodinné fotografie sú na stenách jedinečnou dekoráciou. A keď sa dajú vytlačiť na plátno, tak je to paráda. My sme sa odhodlali po dovolenke a našťastie to cez fotoobrazyzplatna.sk nebolo nič komplikované nakoľko ich web je veľmi intuitívny. Teraz máme v obývačke dokonalý obraz našej malej pri mori 🙂

Komentáre